1. Покажчики та пошуковик успішно працюють у броузерах Windows Internet Explorer та Mozilla Firefox. Для оптимальної роботи рекомендується використовувати Windows Internet Explorer версії 6.0 і вище та Mozilla Firefox версії 3.0.11 і вище. З покажчиками можна працювати також і в броузері Opera 9 і вище, а пошуковик потрібно запускати вручну.
2. Для коректної роботи покажчиків і пошуковика необхідно мати на комп'ютері програму-переглядач pdf-файлів. Для роботи з розділами "Персоналії", "Мовні труднощі", "База лінгвістичних термінів" та бібліографічним покажчиком можна використовувати Adobe Acrobat Reader або Foxit Reader, для роботи з повнотекстовим пошуковиком потрібен Adobe Acrobat Reader. Вони вільно доступні в Мережі Інтернет на сайтах розробників. На випадок відсутності зв'язку з мережею інсталяційний файл Adobe Acrobat Reader (версія 9.2) додається на цьому диску (папка "reader"). Для встановлення Adobe Acrobat Reader запустіть цей файл та дійте за інструкцією.
Встановити Adobe Acrobat Reader
3. Якщо під час запуску програми броузером Internet Explorer у верхній частині робочого вікна з'являється рядок "To help protect your security, Internet Explorer has restricted this webpage from running scripts...", потрібно дозволити виконання скрипта і зберегти налаштування. Для цього потрібно зайти в меню "Tools" (Налаштування) - розділ "Internet options" - закладка "Advanced" - вікно "Settings", поставити позначку перед рядком "Allow active content from CDs to run on My Computer" і натиснути кнопки "Apply" і "Ok".
4. Під час роботи у броузері Mozilla Firefox при натисканні на посилання у вікні "Статті", коли відкривається діалогове вікно з пропозицією відкрити pdf-файл статті за допомогою програми чи зберегти на диск, потрібно обрати функцію "Відкрити за допомогою" і поставити позначку біля фрази "Виконувати для всіх таких файлів автоматично". Файл відкриється у вікні Adobe Acrobat Reader.
5. Пошук за деревом термінів (розділ "База лінгвістичних термінів") відбувається шляхом переходу по гілках дерева. Терміни об'єднані в тематичні групи за спорідненістю; дерево будується за принципом родо-видової ієрархії. Максимальна глибина вкладення - 10 рівнів. Під час активації посилання (у вікні ліворуч) відкривається файл (у вікні праворуч), де подано список посилань на повнотекстові файли (у форматі .pdf) з тематики терміна.
6. Покажчики "Персоналії", "Мовні труднощі" та бібліографічний покажчик "Українська лінгвостилістика XX – початку XXI ст.: система понять і бібліографічні джерела" працюють аналогічно до покажчика "База лінгвістичних термінів": ліворуч - перелік слів, праворуч - список посилань на відповідні слову файли (покажчик "Персоналії") або на самі файли (покажчики "Мовні труднощі" та бібліографічний покажчик).
7. Повнотекстовий пошук за ключовими словами. Доступний тільки на компакт-диску "Культура мови на щодень". Для роботи з повнотекстовим пошуковиком переконайтеся, що у вас встановлено Adobe Acrobat Reader, а тоді натисніть "Повнотекстовий пошук" (або, якщо ви працюєте у броузері Opera, запустіть пошуковик вручну) і після запуску програми вводьте потрібне Вам слово або фразу у вікно для пошуку.
Щоб надіслати відгук або пропозицію, натисніть сюди. Бажаємо приємної роботи!